Strefa Kibica. Mecz Polska – Holandia

Mecze Euro 2024 cieszą się wielką popularnością wśród naszych chłopców, do tego możliwość obejrzenia biało-czerwonych na wielkiej piłkarskiej imprezie to jest naprawdę coś!  W związku z tym tradycyjnie w naszym Ośrodku była organizowana Strefa Kibica. Wszyscy ubrani w barwy narodowe, do tego napoje oraz przekąski, wielki ekran, oraz ogromne emocje sportowe- czyli to co prawdziwy kibic ceni najbardziej! Nasi chłopcy stanęli na wysokości zadania, ponieważ gorący doping niósł  naszych orłów do naprawdę dobrej gry, z bardzo trudnym przeciwnikiem jakim jest Holandia. Chociaż reprezentacji Oranije nie udało się pokonać, to ekipa Michała Probierza pokazała się z dobrej strony. Od 16. minuty prowadziła po golu Adama Buksy, który głową wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Piotra Zielińskiego. Niestety jeszcze przed przerwą wyrównał Cody Gakpo, a siedem minut przed końcem podstawowego czasu wynik na 2:1 dla Holendrów ustalił Wout Weghorst.  Już w piątek kolejne emocje, mecz z Austrią.