Wyjazd na mecz Polska-Holandia

Dzień 22 września zapadnie na długo  w pamięci naszych wychowanków. Dzięki Fundacji  Spotnet mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu jakim był mecz w ramach Ligi Narodów pomiędzy reprezentacjami Polski oraz Holandii, który odbył się w Warszawie na PGE Narodowym. Z jednej strony Lewandowski, Zieliński i Milik, z drugiej Depay, de Jong i van Dijk.  Nasi chłopcy mieli niezwykłą okazję aby na żywo zobaczyć gwiazdy światowego formatu na żywo. Do tego atmosfera PGE Narodowego, cała otoczka towarzysząca   podczas meczu kadry, to są emocje wyjątkowe, niepowtarzalne dla każdego kibica. Niestety to nie był szczęśliwy wieczór dla kibiców Biało- czerwonych. 55 tysięcy widzów zgromadzonych na stadionie im. Kazimierza Górskiego  ( wśród nich nasza delegacja) musiała przełknąć gorycz porażki Polska po bramkach Cody Gakpo w 13 minucie, oraz Stevena Brgvijnga w 60 minucie przegrywa 0:2. Jeśli chodzi o naszych wychowanków to sam wynik wydaje się mieć drugorzędne znaczenie. Chłopcy byli bardzo zadowoleni podczas naszej wyprawy do Miasta Stołecznego. Rozmowom podczas powrotu nie było końca, emocje buzowały do samego rana kiedy to  zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi dotarliśmy do naszego Ośrodka.