Nagrodowa pizza dla sportowców

Sportowe emocje i sukcesy, a tym samym reprezentowanie naszej placówki w zawodach sportowych stanowi bardzo istotny element pracy w zakresie krzewienia kultury fizycznej wśród naszych podopiecznych. Każdy sportowy sukces drużyny sportowej jest zawsze efektem współpracy między zawodnikami, a trenerem oraz sporą ilością wysiłku poświeconego na wytrenowanie pewnych technik i umiejętności współpracy w grupie. Naszym reprezentantom od początku roku udało się odnieść kilka naprawdę godnych pochwały osiągnięć, wśród których warto wspomnieć:

II miejsce w Pikniku Piłkarskim we Wrocławiu,
II miejsce w Turnieju Piłkarskim w Lwówku Śląskim,
II miejsce w Turnieju Eliminacyjnym Mistrzostw Polski MOW w Tenisie Stołowym w Żarowie,
II miejsce po rundzie jesiennej w Dolnośląskiej Lidze Piłki Nożnej Placówek Resocjalizacyjnych,
Indywidualne sukcesy naszych biegaczy w Biegu o Szablę Dąbrowskiego w Szczawnie Zdroju (1,3 i 4 miejsce w kategorii do 18 lat.

Biorąc pod uwagę świetną dyspozycję naszych sportowców z inicjatywy Dyrektora DMOW Wałbrzych p. Piotra Schienke grupa sportowców udała się po raz kolejny w tym roku na uroczystą kolację, która stanowiła podsumowanie dotychczasowego, bogatego dorobku naszych dzielnych wychowanków. W dniu 4.11.2021 drużyna wraz z trenerem p. Radkiem udała się do restauracji Pizza Lato, która znajduje się na wałbrzyskim Rynku. Nasi chłopcy w tym dniu mogli pozwolić sobie na odrobinę kulinarnego szaleństwa i mieli okazję spróbować przygotowanych specjalnie dla nich mega – zestawów z kebabem, pizzą oraz tortillą. Spotkanie oprócz waloru wychowawczego miało również swój akcent sportowy, gdyż dzięki uprzejmości właścicieli lokalu mogliśmy obejrzeć mecz Legii Warszawa z drużyną SSC Napoli. To był naprawdę miły i pełny emocji wieczór, który zdopinguje chłopców do kolejnych sportowych sukcesów!